Rozhovory články

Viktória Spišáková

Viktória Spišáková: Dieťa nás v ničom neobmedzuje

„Je to len v našich hlavách, či budeme robiť program iba pre svoje dieťa, alebo si zvolíme, že bude dieťa súčasťou našich životov, toho čo máme radi, aby sme aj my z toho mali radosť a neboli frustrovaní,“ konštatuje čoskoro dvojnásobná mama, Viki Spišáková. Čítať viac..

Dominika Jurena (Stará): Žijem to, v čo verím

Dominika Jurena (Stará): Žijem to, v čo verím

Tvár, ktorú si pamätáme z legendárnej prvej Superstar. 16 ročné dievča, ktoré očarilo Slovensko, išlo za skúsenosťami až za veľkú mláku. Neboli to márne roky, aj keď s ťažším dopadom. „Všetko sa deje tak, ako má,“ konštatuje dnes už Dominka Jurena, mama ročného Miška a onedlho aj druhého bábätka. Čím žije dnes? Čítať viac..

Magdaléna Rybáriková

Magdaléna Rybáriková: Na dieťa som musela dozrieť

„Ani po ukončení kariéry mi ešte netikali biologické hodiny, dieťa nebolo niečo, za čím som sa bezhlavo hnala. Keby som sa stala matkou v mladšom veku, nebola by som možno taká pokojná a pripravená. Teraz si to užívam, prišla ďalšia etapa v mojom živote a som šťastná,“ konštatuje bývalá tenistka Magdaléna Rybáriková. Čítať viac..

Viki Ráková

Herečka Viki Ráková: Moji malí muži ma očarili

Dievčenská energia, pokora aj oheň. Viki Ráková je očarujúca žena, priťahuje pozornosť skromným, ale neprehliadnuteľným spôsobom. Jej dvaja synovia sú pre ňu šťastím, ktoré je neuchopiteľné a napĺňa mamy akýmsi pokojom a strachom zároveň. Sme radi, že vám Viki môžeme predstaviť aj ako mamu. Otvorene a so šarmom jej blízkym nám otvorila dvere do súkromia, ktoré je pre ňu vzácne. Čítať viac..

Článkov: 98