Články

PACI PAC A KAMARÁTI

PACI PAC A KAMARÁTI

23.9.2019 v kategórii Infošky

…je názov jesenného turné obľúbenej dvojice Paci a Pac, ktorí sa hlásia s úplne novou show, plnou chytľavých pesničiek, veselých postavičiek a krásnych kulís, ktoré vás zoberú do rozprávkového sveta. Čítať viac..

Bábätko a zápcha = PROBLÉM? TAKTO ho môžete vyriešiť
23.9.2019 Bábätko

Bábätko a zápcha = PROBLÉM? TAKTO ho môžete vyriešiť

Zažili sme ju asi všetci. Zápcha je nepríjemný stav, pri ktorom sa necíti komfortne ani dospelý. Čo však, ak trápi našich najmenších? U dojčiat sa s ňou stretávame len výnimočne. Problémy môže odštartovať zavedenie príkrmov. Vtedy sa stolica detí stáva tuhou a jej vyprázdnenie je niekedy ťažká úloha. Čítať viac..

Príbeh LENKY: Keď si NOSÍŠ šťastie v sebe
22.9.2019 Príbehy

Príbeh LENKY: Keď si NOSÍŠ šťastie v sebe

Lenka je aktívna mama, šikovná podnikateľka a kedysi úspešná športovkyňa. Keď ju stretnete, máte pocit, že život je gombička. Hlava jej srší nápadmi, ktoré sa jej darí realizovať. Stihla absolvovať dve paralympiády, porodiť tri deti, založiť úspešnú firmu i obedovať s prezidentom. Čítať viac..

Nádcha  u detí: Lepšie odsávať alebo vysmrkať nos?
21.9.2019 Dieťa

Nádcha u detí: Lepšie odsávať alebo vysmrkať nos?

Pre niekoho: „nádcha = to nič nie je...“ Ak ste však rodič a vaše dieťa ju má po nástupe do škôlky či školy často, alebo sa jej neviete zbaviť u vášho bábätka, rukou nad tým nemávnete... Najmä ak je každé vyfúkanie nošteka, či jeho odsatie problém, ktorý sa nezaobíde bez plaču. Čítať viac..

DESATORO čítania deťom
20.9.2019 Dieťa

DESATORO čítania deťom

Dieťaťu sa rozvíja slovná zásoba, cibrí pozornosť a rozvíja sa logické myslenie. Tak veľa môžete čítaním u dieťaťa dosiahnuť! Tak čítajte, rodičia. Čítajte... Čítať viac..

50 dôvodov, prečo byť v tehotenstve  šťastná
20.9.2019 Tehotenstvo

50 dôvodov, prečo byť v tehotenstve šťastná

Všetci, čo máme deti, poznáme tie momenty tehotenstva, keď sme si hovorili: „Nikdy viac!“ Niektoré z nás bojovali s rannou nevoľnosťou, iné museli časť tohto obdobia stráviť v nemocnici, ďalšie zasa trpeli, keď výsledky AFP testov nedopadli najlepšie, a niektoré zasa vtedy, keď sa ani po 7 dňoch po predpokladanom termíne pôrodu neobjavoval ani najmenší náznak pôrodných bolestí. Čítať viac..

Článkov: 6479