Články

Nočníková odysea: Pripravení zbaviť sa plienok?

Nočníková odysea: Pripravení zbaviť sa plienok?

13.11.2019 v kategórii Dieťa

Svokra ma deptá neustálymi otázkami typu: „Ty ešte Matúška nedávaš na nočník?!“ Má skoro rok a pol! To Tibor v jeho veku už chodil do jasličiek a bol bez plienok... Minule sa navyše na jej stranu pridala aj moja kamarátka, ktorej princezná vraj bez problémov trónila na nočníku už ako ročná! Čítať viac..

Vonku za každého počasia? ROZKAZ!

Vonku za každého počasia? ROZKAZ!

13.11.2019 v kategórii Mama

“Neexistuje zlé počasie, len zlé oblečenie.” Či vonku prší, či sneží, praží slnko alebo mrzne, či fučí alebo padajú z neba traktory (to by jednohlasne a nadšene ocenili obaja a tie dvere vyvalili)... Od rána sa u nás stepuje pri vchodových dverách s topánkami v rukách. Čítať viac..

Technika a polohy dojčenia
13.11.2019 Bábätko

Technika a polohy dojčenia

Základným predpokladom úspešného dojčenia je správna poloha pri dojčení a technika. Ale aká je správna poloha matky a dieťaťa pri dojčení? A ako vyzerá tá správna technika - priloženie a prisatie bábätka? Čítať viac..

Tehuľkovské trápenia: Čo radšej nechcete priznať?
13.11.2019 Tehotenstvo

Tehuľkovské trápenia: Čo radšej nechcete priznať?

Hovorí sa, že tehotenstvo je najkrajším obdobím v živote ženy. Mnohé z vás budú súhlasiť, iné mať výhrady, pretože ste sa počas neho priveľmi obávali o bábätko, povestné „trojmesačné“ nevoľnosti vás trápili po celých deväť mesiacov, alebo ste objavili množstvo nepríjemností, kŕčovými žilami počnúc a hemoroidmi končiac. Čítať viac..

Zuzana Haasová: Život je veľký cirkus
12.11.2019 Rozhovory

Zuzana Haasová: Život je veľký cirkus

Herečka Zuzana Haasová je stále usmievavá a plná energie. Nezlomili ju ani tvrdé rany osudu. Najväčšiu radosť jej robí dcéra Romanka, ktorej venovala aj svoju novú knihu Cirkus Romána. Nevšedné príbehy ilustrovala jej sestra, výtvarníčka Ivetka. Spoločne sme sa rozprávali nielen o tom, ako knižka vznikala, ale aj o rodine, Vianociach, stratách a túžbach. Čítať viac..

TEST pre mamy po pôrode: V akej ste kondičke?
11.11.2019 Mama

TEST pre mamy po pôrode: V akej ste kondičke?

Pôrod so sebou prináša, okrem vytúženého bábätka, aj nový pohľad na ženské telo. Aj vy ste si mysleli, že to brucho zmizne hneď, ako zazriete svoje bábätko? Ako sa čo najrýchlejšie dostať späť do formy? Otestujte sa a objavte svoje skryté možnosti! Čítať viac..

Článkov: 6598