Rozhovory články

Magdaléna Rybáriková

Magdaléna Rybáriková: Na dieťa som musela dozrieť

„Ani po ukončení kariéry mi ešte netikali biologické hodiny, dieťa nebolo niečo, za čím som sa bezhlavo hnala. Keby som sa stala matkou v mladšom veku, nebola by som možno taká pokojná a pripravená. Teraz si to užívam, prišla ďalšia etapa v mojom živote a som šťastná,“ konštatuje bývalá tenistka Magdaléna Rybáriková. Čítať viac..

Viki Ráková

Herečka Viki Ráková: Moji malí muži ma očarili

Dievčenská energia, pokora aj oheň. Viki Ráková je očarujúca žena, priťahuje pozornosť skromným, ale neprehliadnuteľným spôsobom. Jej dvaja synovia sú pre ňu šťastím, ktoré je neuchopiteľné a napĺňa mamy akýmsi pokojom a strachom zároveň. Sme radi, že vám Viki môžeme predstaviť aj ako mamu. Otvorene a so šarmom jej blízkym nám otvorila dvere do súkromia, ktoré je pre ňu vzácne. Čítať viac..

Marek Fašiang

Herec Marek Fašiang: Dcérka zvláda naše rodičovské prešľapy

Slovenský Harry Potter, veterinár Tomáš z Oteckov, moderátor i podnikateľ. Marek Fašiang sa dlho „skrýval“ v dabingu, no televízny seriál mu osudovo zasiahol nielen do pracovného, ale aj súkromného života. Na „pľaci“ spoznal svoju partnerku Terezku Bizíkovú a stal sa otcom. Prečo spáva v inej izbe ako jeho dievčatá a čo ho najviac prekvapilo na malom bábätku? Čítať viac..

Tatiana Žideková

Tatiana Žideková: V živote je dôležitý balans

Pohyb a móda sú Tatiane blízka odmala. Jej hobby sa stalo prácou a s nadšením jej vlastným inšpiruje na svojom profile ženy k tomu, aby sa cítili dobre. Lebo keď je spokojná mama, dieťa je na tom rovnako. Za šťastným úsmevom na sociálnych sieťach nie sú filtre, ale spokojný život, len vtedy je uveriteľný. Taký je ten Tatianin. Čítať viac..

Článkov: 75