Batoľa články

plávanie bábätiek

Plávanie bábätiek: Takto sa pripravte!

15.2.2018 v kategórii Batoľa

Či už ste sa rozhodli zapojiť sa do organizovaných lekcií plávania dojčiat alebo sa chystáte do bazéna súkromne, s prípravou začnite už doma. Kúpanie je zábava a tak k tomu pristupujte aj pri kúpeľňových rituáloch. Čítať viac..

Plač deťom neprospieva

Plač deťom neprospieva

8.2.2018 v kategórii Batoľa

Ak patríte k rodičom, ktorí si myslia, že je niekedy dobré nechať dieťa vyplakať, prehodnoťte svoje stanovisko, aj výskumy dokazujú, že to nie je najlepšie riešenie. Čítať viac..

0 prvý príkrm, mäso, polievka, cuketa, jablko, maliny, kaša, studené počasie

Dojčenské recepty: Studené počasie, teplé tanieriky

Hoci je zima v plnom prúde, nápor studeného počasia na detskú imunitu (ale aj imunitu dospelých) je poriadny „zaberák“. Vlhký studený vzduch vonku zakrátko vystriedajú vykúrené priestory bytov, domov, škôlok... Aj preto je dôležité, aby ste i počas zimy dbali na pestrosť detských tanierikov. Nechajte sa inšpirovať. Čítať viac..

0 Batoliatka si nás všímajú viac, ako si myslíme!

Batoliatka si nás všímajú viac, ako si myslíme!

Rok a pol staré batoľa sa tmolí po izbe, zatiaľ čo vy sa rozčuľujete kvôli susedovi – psíčkarovi, ktorý opäť zabudol upratať po svojom jazvečíkovi. V žilách to vrie, občas padne aj silnejší výraz – v duchu si hovoríte, že drobec takéto veci ešte nevníma, takže svoj hnev kontrolovať nemusíte. Čítať viac..

0 Zima na horách s dojčaťom

Zima na horách s dojčaťom

Hory sú ideálnym miestom na zimnú dovolenku s deťmi, a to už od dojčenského veku. Je však dobré, ak sa na tento pobyt vopred pripravíte a do batožiny si pribalíte zopár nevyhnutostí pre malých horalov. Čítať viac..

Článkov: 319