Infošky články

Letná dovolenka

Skvelá rodinná dovolenka pri vode

Pobyt v prírode a rekreačné plávanie prospieva nielen telu, ale aj psychike a v lete sa s obľubou týmto činnostiam venuje mnoho rodín s malými deťmi. Dovolenka pri vode dodá energiu a navyše, prispieva aj k utuženiu rodinných vzťahov. Čítať viac..

Tipy na leto

Tipy na leto

Leto sa naplno rozbieha, teploty stúpajú a slniečko čoraz viac páli. Popri kréme na opaľovanie, prikrývke hlavy netreba zabúdať ani na správny pitný režim. O to viac, keď ide o naše zlatíčka. Čítať viac..

časopis ADAMKO

Leto s Adamkom

Letné dvojčíslo časopisu Adamko je už na stánkoch! Čo si pre vás kamarát všetkých malých školákov a veľkých škôlkarov prichystal tentoraz? Čítať viac..

C&A: Kolekcia pre novorodencov a bábätká

C&A: Kolekcia pre novorodencov a bábätká

Či už svojho drobčeka držíte pevne v náručí alebo len hladíte cez bruško, viete, že byť rodičom znamená zažiť lásku v jej najpravdivejšej a najúžasnejšej podobe. Ste tá najlepšia mama alebo ocko na svete, nech už sa deje čokoľvek. Milujete totiž bezpodmienečne. Čítať viac..

Opaľovanie a pokožka FARMASI

Chráňte sa pred spálením

Koho by nelákalo vystaviť pokožku slnku, aby získala krásny snedý odtieň, ktorý letu pristane. Opaľovanie má svoje zásady, ktoré je potrebné dodržať, pretože priame slnečné žiarenie predstavuje vážne nebezpečenstvo pre pokožku človeka. Čítať viac..

Trendy tohtoročnej letnej športovej sezóny

Trendy tohtoročnej letnej športovej sezóny

Tohtoročnej letnej športovej sezóne kraľujú vzdušné a elastické materiály, v ktorých sa každému športovcovi dobre a ľahko pohybuje. Pokiaľ vo vašom letnom šatníku takéto modely ešte nemáte, je najvyšší čas si ich zaobstarať. Čítať viac..

Článkov: 1443