Infošky články

Venoruton

Kŕčové žily a čo s nimi?

Poruchami žíl trpí viac ako 50 % dospelej populácie. Jednou z nich je chronická žilová nedostatočnosť, na ktorej vzniku má veľký podiel sedavý spôsob života, obezita a vyšší vek. Toto civilizačné ochorenie je síce rozšírené, avšak veľa ľudí si ho stále neuvedomuje, prípadne má k tomuto stavu, jeho rizikovým faktorom a liečbe ľahostajný postoj. Čítať viac..

Balíček pre predčasniatka

Deň detí pre maličkých

20 neonatologických oddelení vrátane slovenských perinatologických centier dostalo pre svojich malinkých pacientov k ich prvému Medzinárodnému dňu detí darček. Vyše 400 kusov balíčkov obohatí a spríjemní či poteší srdcia rodičov predčasne narodených a rizikových novorodencov, ktorí svoj prvý detský sviatok strávia ešte v nemocnici. Čítať viac..

Schloss hof

JARNÁ SLÁVNOSŤ NA ZÁMKU SCHLOSS HOF

Máj je najrozkvitnutejším mesiacom v roku, všetko sa nádherne zelená a kvety nás tešia rozmanitými farbami. V dňoch 26.-29. mája sa na zámku Schloss Hof koná obľúbená Jarná slávnosť. Vrchol jari si môžete vychutnať v najrozmanitejších podobách. Čítať viac..

Chorvátsko očakáva Slovákov

Chorvátsko očakáva Slovákov

Slovensko patrí medzi top 10 štátov, ktorých turisti každoročne navštevujú Chorvátsko. Blízkosť mora, podobnosť jazykov, mentality a krásne prírodné scenérie sú dôvodmi, pre ktoré si ho Slováci radi vyberajú zo súčasnej bohatej ponuky. Čítať viac..

Článkov: 1445