Infošky články

VYSKÚŠAJTE: Tymiánový sirup na kašeľ

VYSKÚŠAJTE: Tymiánový sirup na kašeľ

Tymián patrí k bylinkám, ktoré vďačne poslúžia nielen v kuchyni, ale dokážu pomôcť aj pri rôznych neduhoch. Obsahuje prírodné antibiotiká a tymiánový sirup na kašeľ poznali už aj naše staré mamy. Môžete použiť sušený, alebo čerstvý. Určite vyskúšajte! Čítať viac..

Osviežujúca nealkoholická novinka

Osviežujúca nealkoholická novinka

V letných mesiacoch, viac než zvyčajne, siahne po pive aj ženské pokolenie. Tento obľúbený nápoj padne vhod po dobrom obede, je súčasťou letných grilovačiek, ale osvieži aj pri bežnom posedení. Nielen pre ženy je ideálna jeho nealkoholická verzia. Čítať viac..

CA

C&A predstavuje kolekciu plnú ready-to-wear trendov na nadchádzajúcu sezónu jeseň/ zima

Dámska kolekcia C&A na jeseň/ zimu ukazuje tlmenú, cool a ležérnu eleganciu na chladnejšiu sezónu. Farebná paleta i jednotný umelecký zámer prepájajú tohtoročné kolekcie, kde nájdeme moderné “everyday chic” outfity, “new way of working” a jemnú “indoor chic” kolekciu až po štýly na večer - “night dressing”. Návrhársky tím C&A vytvoril úžasné jesenné a zimné štýly. Čítať viac..

CCC

Lietajte v oblakoch!

Spomaľte, pozrite sa na to nebo s „barančekmi “a nechajte slnko, nech vám na pokožke zanechá prvý bronzový autogram. Zahoďte za hlavu starosti a všetky zbytočné vrstvy oblečenia. Nahoďte sa do veselých farieb a vychutnávajte si slnečné dni tak, ako to viete len vy! Čítať viac..

CCC

Pre rodinu len to naj!

Svoje naplnenie našla v rodinnom živote. Pohodový čas so svojimi najbližšími modelka a influencerka z Kodane zdokumentovala prostredníctvom fotografií v najnovšej kolekcii topánok Lasocki, ktoré pomohla navrhnúť. Čítať viac..

Článkov: 1445