Mama články

Toto si dnes prečítaj

Toto si dnes prečítaj, mama

Sú také dni, keď máš chuť sa zatvoriť do komory a vyplakať alebo vykričať všetko, čím si preplnená – frustrácia, únava, stres, smútok... Potom vylezieš z tej komory, otrasieš sa a ideš ďalej. Lebo miluješ svoje deti. Čítať viac..

Zatínate zuby?

Zatínate zuby?

V akom stave je vaša sánka? Je uvoľnená? Alebo napnutá so zaťatými zubami? Nezabudnite sa opýtať vašej polovičky, či v noci zo spánku náhodou neškrípete zubami... Čítať viac..

šestonedelie

Šestonedelie - TOTO by ste mali vedieť

Hoci sú tehotenstvo i pôrod považované za fyziologické, čiže „normálne“ procesy, dochádza v ich priebehu k výrazným zmenám v ženskom organizme. Preto sa šestonedelie považuje za obdobie, keď sa ženský organizmus po pôrode postupne vracia do stavu, v akom bol pred tehotenstvom. Aj keď – nie úplne! Čítať viac..

Predávkovanie zinkom

Pozor na predávkovanie zinkom

V časoch zvýšeného ohrozenia infekciami siahame často po rôznych výživových doplnkoch, a to aj napriek tomu, že ich účinky neboli vždy presvedčivo dokázané. Ako je to napríklad so zinkom? Čítať viac..

Šťastie na predaj

Šťastie na predaj: Mama, ty EŠTE nie si šťastná?

Zaručené recepty na šťastie, bohatstvo a úspech sa na nás valia z každej strany. Keď vojdete do kníhkupectva máte pocit, že nič iné ako motivačná literatúra sa už nevydáva. Aj vy sa sama seba pýtate, či ste tu jediná, ktorá nemyslí pozitívne (a to už dlhšiu dobu) a na konci mesiaca čaká, kedy pípne výplata, lebo ešte nepatrí k tým matkám, ktoré na materskej odštartovali svoj „dream job“? Čítať viac..

Článkov: 3355