Mama články

Zbytočné hračky

TOTO sa u nás doma neosvedčilo alebo Ako deťom nekupovať zbytočnosti?

Iste to poznáte. Televízia je plná detských usmiatych tváričiek, pretože dostali tú úžasnú bábiku/autíčko, bez ktorého by sa ani nemohli hrať. Alebo prídete na detské ihrisko a každý, ale naozaj každý rodič hrdo tlačí svojho drobca v super rozkošnej trojkolke s výsuvnou rúčkou. Samozrejme, neváhate a bežíte ju kúpiť aj vy. A čo sa stane? Čítať viac..

Vybavení na jeseň? Spánok, kefír, pohoda

Vybavení na jeseň? Spánok, kefír, pohoda

Naštartujte svoju imunitu počas spánku – nielen túto noc, ale aj počas ďalších nocí, keď vonku zúri chlad a z každej strany na vás niekto kýcha či kašle, teda v čase chrípkovej sezóny. Recept je jednoduchý – potrebujete spať primerane dlhý čas. Čítať viac..

RECEPTY: Dobroty s vôňou jesene

RECEPTY: Dobroty s vôňou jesene

Nastúpili chladné a sychravé dni a s nimi prichádza i čas, aby sme sa tešili z pozbieraných plodov našich záhrad. Skúste recept na gaštanové rizoto alebo sladkú dobrotu slivky pod perinou... Čítať viac..

Návyky, ktoré zmenia život

TOP 5 dobrých návykov, ktoré vám zmenia život

Čo ste urobili ako prvé, keď ste sa dnes ráno zobudili? Šli si zabehať alebo šprintovali rovno do práce? Pozreli sa do očí svojich blízkych alebo na telefón? Dali si zelené smoothie alebo čiernu kávu? Vedeli ste, že až 40 % všetkých aktivít, ktoré ľudia denne robia, v skutočnosti nie sú ich vedomé rozhodnutia, ale návyky? Čítať viac..

Kolostrum

Ako podporiť imunitu? Skúste kolostrum

Benefity kolostra, tzv. mledziva alebo prvého mlieka, sa v ostatných rokoch ukázali prospešné nielen pre bábätká, ale aj pre dospelých, a tak sa postupne začalo mledzivo využívať zo zvierat. A to až natoľko, že dnes je jedným z najpredávanejších a najpropagovanejších výživových doplnkov na podporu imunity a prevenciu pred rôznymi ochoreniami na trhu. Čítať viac..

Svokry a nevesty

PREČO SVOKRY nemajú rady nevesty?

Ak niekto tvrdí, že žena si berie muža, nie jeho rodinu, tak sa pravdepodobne len snaží upokojiť budúcu nevestu, ktorej hrozí pád rovno do pasce nepríjemnej svokry. Nie je to totiž pravda. S mužom si berieme aj jeho rodinu. Čítať viac..

Článkov: 3161