Mama články

0 Čerstvá mama Meghan: Krásne vyznanie

Čerstvá mama Meghan: Krásne vyznanie

Meghan sa len pred pár dňami stala mamou a uvedomuje si, aké je to náročné a vzácne. Jej vzťah s vlastnou mamou je veľmi dôverný a na ňom môže stavať aj svoj vzťah k novonarodenému bábätku. Má pevné základy. Čítať viac..

0 Boom starých mám: Akú BABIČKU  má vaše dieťa?

Boom starých mám: Akú BABIČKU má vaše dieťa?

Ešte včera bola rola starej mamy definovaná celkom presne: Vychovávala svoje vnúčatá alebo ich z času na čas opatrovala, aby ich rozmaznávala a rozprávala v kresle pri horúcej piecke príbehy. Moderné staré mamy dneška sa cítia mladé – telesne aj duševne. Čítať viac..

0 Jedz, modli sa, miluj... Už DNES a naozaj!

Jedz, modli sa, miluj... Už DNES a naozaj!

Na každú z nás vymysleli filmovú dvojníčku – vidíme sa v zmätenej neveste na úteku, a zároveň v hľadajúcej žene v strednom veku, lebo aj my sme/môžeme/chceme byť také... Otázne je, či chceme prežiť JEJ príbeh, alebo SVOJ vlastný. Urobiť niečo odvážne a zobrať život do vlastných rúk chce veľkú guráž. Čítať viac..

0 Očami mamy: Stvorený pre lásku, nie pre bolesť

Očami mamy: Stvorený pre lásku, nie pre bolesť

Keď sa nám do redakcie ozvala pani Ivanka s tým, že by nám i našim čitateľkám chcela vyrozprávať to, čo momentálne prežíva, ešte sme netušili, čo všetko je pred nami. Ďakujeme za jej ochotu, hoci sama bola v takej ťažkej situácii... V tom čase ešte s bábätkom v brušku. Čítať viac..

Článkov: 2794