Vydavateľstvo ORBIS IN

O Vydavateľstve

Vydavateľstvo ORBIS IN bolo založené v roku 2001. Takmer dve desaťročia vytvárame obsah, ktorý je určený prevažne mladým rodinám a deťom.

K prvému titulu - časopisu Mama a ja, neskôr pribudol detský časopis ADAMKO, pre chlapcov a dievčatá na prelome školskej dochádzky. V roku 2012 prišlo vydavateľstvo ORBIS IN s inovatívnym titulom o zdravom životnom štýle, časopisom FIT štýl. Vo svojom portfóliu máme od roku 2016 aj vydávanie časopisu – Včielku.

Časopis MAMA a ja vyšiel prvýkrát v roku 2002 a odvtedy patrí k najpredávanejším a najviac čítaným časopisom vo svojej kategórii. Je vydávaný v spolupráci s odborníkmi z oblasti gynekológie a pôrodníctva, pediatrie či psychológie. Práve mená ako:

a mnohé ďalšie, sú zárukou kvalitného obsahu.

Priebežne k časopisom pribúdal aj digitálny interaktívny obsah, www.mamaaja.sk, www.fitastyl.sk a najnovšie aj Klub MAMA a ja.

 

Spoločnosť ORBIS IN, s.r.o. vydáva časopisy MAMA a ja, Adamko, Včielka a FIT štýl. Okrem toho prevádzkuje portály mamaaja.sk a fitastyl.sk.

Vydavateľstvo ORBIS IN sa za 15 rokov svojej existencie úspešne etablovalo na mediálnom trhu. Množstvo spokojných predplatiteľov a čitateľov svedčí o kvalite titulov, ktoré vydáva v printovej verzii, rovnako aj tisíce návštevníkov portálu mamaaja.sk a fitastyl.sk sú dôkazom, že redakcia má aj na pôde internetu silnú základňu čitateľov a užívateľov webu.

Populárno-náučné časopisy

Detské časopisy

Digitálne projekty a webové stránky

Od roku 2017 vydáva vydavateľstvo ORBIS IN aj knihy

Medzi naše prvé úspešné tituly patrí Psychológia pre milujúcich rodičov, ktorá je slovenským rodičovským bestsellerom. Autorsky sa pod ňu podpísali 3 psychologičky – Mgr. Jana Bašnáková, PhD. Mgr. Eva Vavráková, PhD. a PhDr. Jana Zemandl, PhD. V roku 2019 bola uvedená aj na český trh pod názvom Psychologie pro milující rodiče.

Ďalšie tituly z vlastnej autorskej dielne vydavateľstva si našli svoje miesto u milovníkov zdravého životného štýlu – 60 dní k novej postave a kniha Dojčenské recepty sa stala príručkou pri zavádzaní prvých príkrmov a zdravého varenia pre deti.

Zatiaľ poslednou knihou je Cirkus Romána, ktorú pre detského čitateľa pripravila Monika Haasová, známa slovenská herečka.

Od roku 2020 sme spustili projekt MAMA ROKA

MAMA ROKA

Knihy

  • Psychológia pre milujúcich rodičov
  • 60 dní k novej postave
  • Dojčenské recepty
  • Cirkus Romána
  • Od narodenia po 1. rok

V roku 2019 vydavateľstvo ORBIS IN spoluorganizovalo prvý ročník behu FIT štýl ZOOrun, z ktorého tržby za vstupné išli na plánovaný nový výbeh pre medveďa.

 

casopis mama a ja casipos fit a styl

casopis admakocasopis mama a ja