Vydavateľstvo ORBIS IN

O Vydavateľstve

Vydavateľstvo ORBIS IN bolo založené v roku 2001. Už viac ako dve desaťročia vytvárame obsah, ktorý je určený prevažne mladým rodinám a deťom.

ČASOPISY

K prvému titulu - časopisu Mama a ja, neskôr pribudol detský časopis ADAMKO, pre chlapcov a dievčatá na prelome školskej dochádzky. V roku 2012 sme začali vydávať inovatívny titul o zdravom životnom štýle, časopis FIT štýl. Vo svojom portfóliu máme od roku 2016 aj vydávanie časopisu Včielka.

Časopis MAMA a ja vyšiel prvýkrát v roku 2002 a odvtedy patrí k najpredávanejším a najviac čítaným časopisom vo svojej kategórii. Je vydávaný v spolupráci s odborníkmi z oblasti gynekológie a pôrodníctva, pediatrie či psychológie. Práve mená ako:

a mnohé ďalšie, sú zárukou kvalitného obsahu.

ONLINE

V internetovom prostredí oslovujeme mamy na portáloch mamaaja.sk, kde funguje Klub MAMA a ja so svojou komunitou mám, s bezplatnou registráciou aj s platenou zónou, zaujímavými videami s odborníkmi, súťažami, testovaniami, poradňami, e-bookmi, ak ešte nie ste členom, určite sa pridajte! Vypočujte si aj naše podcasty, nájdete ich na akejkoľvek platforme.

Dennodenne sme akční na sociálnych sieťach, pridajte sa k nám na Facebooku-u, alebo na Instagrame. Často súťažíme o hodnotné ceny.

Fit šýl nájdete na fitastyl.sk a tiež jeho sociálnych sieťach Facebook a Instagram.

 

Vydavateľstvo ORBIS IN sa za viac ako 20 rokov svojej existencie úspešne etablovalo na mediálnom trhu. Množstvo spokojných predplatiteľov a čitateľov svedčí o kvalite titulov, ktoré vydáva v printovej verzii, rovnako aj tisíce návštevníkov portálu mamaaja.sk a fitastyl.sk sú dôkazom, že redakcia má aj na pôde internetu silnú základňu čitateľov a užívateľov webu.

Populárno-náučné časopisy

Detské časopisy

Digitálne projekty a webové stránky

Od roku 2017 vydáva vydavateľstvo ORBIS IN aj knihy

Medzi naše prvé úspešné tituly patrí Psychológia pre milujúcich rodičov, ktorá je slovenským rodičovským bestsellerom. Autorsky sa pod ňu podpísali 3 psychologičky – Mgr. Jana Bašnáková, PhD. Mgr. Eva Vavráková, PhD. a PhDr. Jana Zemandl, PhD. V roku 2019 bola uvedená aj na český trh pod názvom Psychologie pro milující rodiče.

Ďalšie tituly z vlastnej autorskej dielne vydavateľstva si našli svoje miesto u milovníkov zdravého životného štýlu – 60 dní k novej postave a kniha Dojčenské recepty sa stala príručkou pri zavádzaní prvých príkrmov a zdravého varenia pre deti.

KNIHY

Počas rokov sme vydali niekoľko úspešných kníh:

 • Psychológia pre milujúcich rodičov
 • 60 dní k novej postave
 • Dojčenské recepty
 • Cirkus Romána
 • Kniha Potravinové alergie
 • Kniha Histamínová intolerancia
 • Od narodenia po prvý rok
 • Ako posilniť imunitu
 • Tehotenstvo týždeň po týždni
 • Jana Caban: VyLiečte sa
 • Pediatria pre zvedavých rodičov

EVENTY

Od roku 2020 každoročne organizujeme anketu MAMA ROKA, kde približujeme verejnosti zaujímavé príbehy.

 

V roku 2019 vydavateľstvo ORBIS IN spoluorganizovalo prvý ročník behu FIT štýl ZOOrun, z ktorého tržby za vstupné išli na plánovaný nový výbeh pre medveďa.

 

casopis mama a ja casipos fit a styl

casopis admakocasopis mama a ja