Mama články

0 pitný režim, melón, limonáda, sirup, džús

Letné ovocné tipy do vašej kuchyne

V horúcich letných dňoch nám možno jesť nechutí, zato dobre vieme, aký dôležitý je pitný režim. Naučiť však pravidelnému prísunu tekutín našich najmenších býva niekedy zložité. Čistá voda, ktorá je najlepším "hasičom smädu" a ideálnym nápojom počas teplých letných dní, deti veľmi neláka. Čo tak spestriť ich pitný režim letnými, doma pripravenými džúsmi či sirupmi? Čítať viac..

0 fejtón, bio dieťa, neposlušné dieťa, biomatka, druhé dieťa

FEJTÓN: Dve deti asi mať nebudem alebo Keď strážite Gertrúdu

Nedávno som začala premýšľať a plánovať ideálnu líniu našej ďalšej (tentokrát výlučne svetlej!) budúcnosti. Dcéra dosiahne vek zhruba rok a pol a my začneme pracovať na dieťatku. Pokiaľ (o čom som absolútne nepochybovala...) sa to podarí na prvý či druhýkrát, tak by som mohla porodiť v čase, keď bude mať niečo vyše dvoch rokov... Čítať viac..

0 Ako si užiť prázdniny aj doma?

Ako si užiť prázdniny aj doma?

Prázdniny sa začali a nie všetky rodiny si môžu dovoliť dovolenku v zahraničí. Ale aj doma, a to myslíme „úplne“ doma, čiže nepôjdete ani na chatu či chalupu, možno stráviť pekné chvíle a zažiť veľa dobrodružstiev. Čítať viac..

0 Za úspešným dojčením je OTECKO

Za úspešným dojčením je OTECKO

Kampane bojujúce za podporu dojčenia sú zamerané takmer výlučne na matky. Výsledky štúdie z univerzity Waikato na Novom Zélande však poukazujú na to, že nemalú úlohu pri úspešnom dojčení zohrávajú aj oteckovia. Čítať viac..

Článkov: 2825