Infošky články

Schloss hof

JARNÁ SLÁVNOSŤ NA ZÁMKU SCHLOSS HOF

Máj je najrozkvitnutejším mesiacom v roku, všetko sa nádherne zelená a kvety nás tešia rozmanitými farbami. V dňoch 26.-29. mája sa na zámku Schloss Hof koná obľúbená Jarná slávnosť. Vrchol jari si môžete vychutnať v najrozmanitejších podobách. Čítať viac..

Chorvátsko očakáva Slovákov

Chorvátsko očakáva Slovákov

Slovensko patrí medzi top 10 štátov, ktorých turisti každoročne navštevujú Chorvátsko. Blízkosť mora, podobnosť jazykov, mentality a krásne prírodné scenérie sú dôvodmi, pre ktoré si ho Slováci radi vyberajú zo súčasnej bohatej ponuky. Čítať viac..

VYSKÚŠAJTE: Tymiánový sirup na kašeľ

VYSKÚŠAJTE: Tymiánový sirup na kašeľ

Tymián patrí k bylinkám, ktoré vďačne poslúžia nielen v kuchyni, ale dokážu pomôcť aj pri rôznych neduhoch. Obsahuje prírodné antibiotiká a tymiánový sirup na kašeľ poznali už aj naše staré mamy. Môžete použiť sušený, alebo čerstvý. Určite vyskúšajte! Čítať viac..

Osviežujúca nealkoholická novinka

Osviežujúca nealkoholická novinka

V letných mesiacoch, viac než zvyčajne, siahne po pive aj ženské pokolenie. Tento obľúbený nápoj padne vhod po dobrom obede, je súčasťou letných grilovačiek, ale osvieži aj pri bežnom posedení. Nielen pre ženy je ideálna jeho nealkoholická verzia. Čítať viac..

Článkov: 1472