Články

0 TEST: Akou mamou ste naozaj?
16.1.2018 Mama

TEST: Akou mamou ste naozaj?

Nie, nechceme vás nijako škatuľkovať, len vás pobaviť malým testom, v ktorom sa dozviete, do akej kategórie mamičiek (možno) patríte. Asi to pre vás nebude žiadna novinka a snáď budete mať konečne dušu na mieste. Tiež zistíte, aké mamičky by mohli byť vašimi spriaznenými dušami. Čítať viac..

0 šikanovanie, deti, škola, problám, bitka
14.1.2018 Dieťa

ŠIKANOVANIE: Viete ochrániť svoje deti?

Aj vaše dieťa pôsobí smutne, neisto, ba až ustrašene? Je spolužiakmi odmietané? Stráca pomôcky, peniaze, či hračky? Nechutí mu desiata a rozdáva ju spolužiakom? Nechodí na WC cez prestávky, ale pýta sa z hodiny? Vyhýba sa škole pod rôznymi výhovorkami? Je možné, že je šikanované. Čítať viac..

0 M Skutočný príbeh, diagnóza, pruh, pôrod, torticollis
12.1.2018 Dieťa

Skutočný príbeh: Diagnóza Torticollis?

Torticollis je stav strnutia svalov šije, ktoré môžu sprevádzať bolestivé spazmy krčných svalov. Najčastejšie môže za vznik tohto stavu jednostranné skrátenie svalu, tzv. kývača, ale tiež môže vzniknúť pri pôrode poškodením svalov krku, prípadne ešte počas vnútromaternicového vývoja, kedy má plod zlú polohu. Čítať viac..

0 Banány: Sú vhodné pre deti?
11.1.2018 Dieťa

Banány: Sú vhodné pre deti?

Banán nosí každá mama v taške. Je to prvá vec, ktorú dieťaťu dáme, keď je hladné a my nie sme doma. Zasýti a navyše je to ovocie a to je predsa zdravé! Ale je naozaj banán vhodný pre deti? Čítať viac..

Článkov: 4993