Články

Kamarátky z pieskoviska

Netrávte čas IBA s kamarátkami z pieskoviska

Kamarátiť sa s mamičkami, ktoré sú na tom podobne ako vy, s ktorými sa môžete porozprávať o vašich radostiach i starostiach s bábätkom, je úplne v poriadku, ale je dobré udržiavať si stále kontakt aj so svojimi bezdetnými kamarátkami, priateľkami so staršími deťmi a kolegyňami z práce. Prečo? Čítať viac..

CA

C&A predstavuje kolekciu plnú ready-to-wear trendov na nadchádzajúcu sezónu jeseň/ zima

Dámska kolekcia C&A na jeseň/ zimu ukazuje tlmenú, cool a ležérnu eleganciu na chladnejšiu sezónu. Farebná paleta i jednotný umelecký zámer prepájajú tohtoročné kolekcie, kde nájdeme moderné “everyday chic” outfity, “new way of working” a jemnú “indoor chic” kolekciu až po štýly na večer - “night dressing”. Návrhársky tím C&A vytvoril úžasné jesenné a zimné štýly. Čítať viac..

Ocko roka 2021

Víťaz kategórie Ocko roka 2021 Pavol Križo: Netreba sa vzdávať

„V živote žien sú hrdinovia, ktorí nežnejšie pohlavie strážia pod svojimi krídlami a pre synov sú mnohokrát vzormi do dospelosti. Môj ocko – Pavol – je ochrancom hneď troch žien. Mojej maminky, mojej sestry a mňa,“ napísala nám do redakcie Michaela. Jej tatino sa stal v našej súťaži Otcom roka 2021. Právom. Čítať viac..

Článkov: 8718