Články

Mamy radia mamám: Ako zatočiť s nepokojným spánkom dieťaťa?

Mamy radia mamám: Ako zatočiť s nepokojným spánkom dieťaťa?

Problémy s nepokojným spánkom bábätka potrápia nejednu mamičku. Hoci bábätko nie je hladné, neustále sa budí a svojim rodičov nedá ani vydýchnuť. Cez deň sa to ešte dá ako-tak vydržať, ale keď má mamička Nataša navyše každú noc nočnú, je to už aj nad jej sily. Manžel často býva dlho v práci a rodina je dosť ďaleko, aby jej pomohla. Ako má vybŕdnuť z tejto náročnej situácie? Takto ste Nataši poradili: Čítať viac..

retinol farmasi

RETINOL - Zatočte s vráskami

Chceme byť krásne a spokojné samé so sebou. S pribúdajúcimi rokmi nám v kúpeľni pribúdajú aj rôzne kozmetické produkty, ktoré sa stávajú súčasťou našej dennej rutiny. Čítať viac..

RECEPTY: Dobroty s vôňou jesene

RECEPTY: Dobroty s vôňou jesene

Nastúpili chladné a sychravé dni a s nimi prichádza i čas, aby sme sa tešili z pozbieraných plodov našich záhrad. Skúste recept na gaštanové rizoto alebo sladkú dobrotu slivky pod perinou... Čítať viac..

Parazity u detí

Dajte si pozor na PARAZITY

Hoci sa tomu rodičia snažia vyhnúť, občas nastane situácia, ktorú nejde vyriešiť len mávnutím ruky. U akéhokoľvek dieťaťa sa môže objaviť parazitárne ochorenie, ani vek nie je limitujúcim faktorom. Ako to riešiť? Čítať viac..

Článkov: 8255