Články

ZRASTY: Príčina neplodnosti?
13.10.2019 Snažilky

ZRASTY: Príčina neplodnosti?

Šanca otehotnieť, pri pravidelnom nekrytom pohlavnom styku, normálnom cykle, funkčnej ovulácii a bez množstva neviditeľných či viditeľných, zjavných i tichých prekážok, je približne desaťkrát za rok, a výsledkom je jedno dieťa. Čítať viac..

Mojim dieťaťom budeš navždy. Bábätkom  len jeden rok...
11.10.2019 Mama

Mojim dieťaťom budeš navždy. Bábätkom len jeden rok...

Keď som nahliadla do spálne, aby som zistila, či stále spíš, uvedomila som si, že ak by som sa poponáhľala, mohla by som vyložiť umývačku riadu, dať veci do sušičky a odložiť bielizeň. Ale keď som sledovala, ako tíško dýchaš a spokojne spinkáš viem, že by som mala len ležať vedľa teba ... Čítať viac..

Ak imunita štrajkuje...
10.10.2019 Dieťa

Ak imunita štrajkuje...

Máte pocit, že prechádzate z choroby do choroby a nedarí sa vám z roztočeného kolotoča chorôb vystúpiť? Raz prichádza neutíchajúci kašeľ, vzápätí nato nastupuje prechladnutie podávajúce si kľučku s boľavým hrdlom? Čítať viac..

Lebo máme SOPEĽ svet sa nezrúti
9.10.2019 Mama

Lebo máme SOPEĽ svet sa nezrúti

Príde vždy nečakane, respektíve, keď ho najmenej čakáte. Pred výletom, oslavou, návštevou, nástupom do školy a podobne. V zásade netrvá dva dni, ale prejde si svoju cestu od priesvitného k zelenému, od zvlhčovania, naparovania, kvapkania až po kruté vysávačové odsávanie. Čítať viac..

Článkov: 6532