Snažilky články

Fertility koučing je šanca pre snažilky

Fertility koučing je šanca pre snažilky

Ak túžite po dieťatku a ono neprichádza, skúsili ste už všeličo a zatiaľ nič nepomohlo, vaša náruč je stále prázdna, váš partnerský vzťah trpí, pretože sa snažíte otehotnieť..., potom by vám mohol pomôcť fertility koučing. Čítať viac..

Ako hlasno tikajú biologické hodiny?

Ako hlasno tikajú biologické hodiny?

Nielen, že sa dĺžka ľudského života stále predlžuje, ale vyššieho veku sa dožívame aj v relatívne dobrom zdraví. To, bohužiaľ, často zvádza k mylnej predstave, že vzhľadom na to, ako dobre sa cítime, máme aj na reprodukciu a založenie rodiny stále dosť času. Čítať viac..

Umelé oplodnenie: pravda o biologických rodičoch?

Umelé oplodnenie: pravda o biologických rodičoch?

Moja prvá detská spomienka je pre môj život mimoriadne príznačná. Anyuka, hrdinská prababička s hladkou tvárou ma vedie za ruku k psej búde, kde čaká uhľovočierny Kerberos. Dobre, nemal tri hlavy, ale bol zo dva razy väčší ako ja a vyzeral smrteľne nebezpečne. Kam sa hrabe bojové plemeno? Čítať viac..

spermie, oplodnenie, ako dlho rastie spermia, vajíčko

Ako dlho rastie spermia?

Pravidelne, počas každoročného Turné plodnosti, dobrovoľníci z Občianskeho združenia Bocian poskytujú informácie o plodnosti, jej ochrane, zlepšení a tiež o liečbe jej porúch, pretože napriek plánovaniu a snahe každý šiesty pár na Slovensku zistí, že plodnosť nie je samozrejmosť. Čítať viac..

snažilky, hcg, tehotenstvo, túžba po dieťati

Snažilkám: 7 krokov k rodičovstvu

Jar, leto, jeseň, zima... Je jedno, v ktorom ročnom období sa rozhodnete začať snažilkovať... Pretože dôležitejšie ako ročné obdobia je to, ako je váš organizmus, vaša psychika i vaše srdce pripravené na nový život... Čítať viac..

Článkov: 119