Poradňa gynekológa

Poradňa gynekológa
10,445 otázok

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Daniel Kelij , ktorý pracuje v Nemocnici AGEL Košice-Šaca.

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu.

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

 • Krvacanie pro pohlavnom styku

  , Autor:

  Dobrý deň..chcela by som sa spýtať mam 39 rokov...v apríli 2020 mi mola odstránená maternica vaječníky... nakoľko som mala veľa komplikacii sexualne som začala byť aktívna v septembri..Od operácie mám stále dosť veľké bolesti v podbrušku..Doktori vravia že je všetko v poriadku až na črevá, že su dlhšie a padnuté tym padom sa ohli..V poslednom čase som si všimla že pri pohlavnom styku krvacam..Chxem sa spýtať čím to môže byť.. ďakujem za odpoveď..

 • Tehotenstvo

  , Autor:

  Dobrý deň,
  chcem sa spýtať, sú normálne bolesti až kŕče v podbrušku na začiatku tehotenstva? Sestrička u mojej doktorky mi na to len povedala, že si mám dať magnézium a možno ešte dostanem menzes, aj keď mám pozit. Tehotenský test. Na vyšetrenie ma objednala sz o dva týždne, no bojím sa, či to nie je niečo vážnejšie.
  Ďakujem za odpoveď

 • Ovulácia

  , Autor:

  Jemné škvrny bielej farby mám.posledne tri dni na nohavičkách,, môže to značiť príchod ovulácie ? ,, Ďakujem prajem pekný večer

 • ATB a odber krvi

  , Autor:

  Dobrý deň p. doktor, písala som Vám tu včera ohľadom Sumamedu. Chcela by som sa spýtať, mám ísť v utorok budúci týždeň (19.1.2021) na odber krvi + doniesť vzorku moču k mojej obvodnej lekárke, pretože mám už dlhšiu doby nižší krvný tlak a ide mi urobiť vyšetrenia. Nebudú ale antibiotiká nejako ovplyvňovať moje výsledky krvi? Včera som zobrala 1. tabletku Sumamedu, v sobotu by som ich dobrala, čiže by som bola bez ATB 3 dni v deň odberu. Alebo ich mám radšej vysadiť a dobrať ich poriadne až potom/posunúť odber krvi a návštevu lekára? Ďakujem a ospravedlňujem sa, ak to tu nepatrí

 • Tehotenský test

  , Autor:

  chcem sa opýtať po akej dobe od pohlavného styku môžem urobiť tehotenský test aby mi ukázal pravdivú hodnotu ,, viem že v čase prichádzajúcej menštruácie alebo ak mešká ,, ale ak by sa dalo čím najskôr s pravdivým výsledkom,, po koľkých dňoch odporúčate ? Ďakujem za odpoveď

 • Libido a citlivosť

  , Autor:

  Dobrý deň, vedeli by ste mi povedať či dlhodobá mykóza môže mať za následok zníženie libida a necilivosť v pošve? Bojujem s mykózou už vyše pol roka a za tú dobu pociťujem ako sa mi znižuje chuť do sexu a necilivosť kvôli ktorej veľmi ťažko dosiahnem orgazmu. Môže to spôsobovať nejaký psychický problém? Mala som niekedy pocit že som pre priateľa "špinavá" a nemala som veľmi chuť do sexu. Alebo to môže spôsobovať tá mykóza alebo má to na svedomí iná choroba alebo zníženie hormónov? A tiež keď sa vyliečim z mykózy je tu možnosť že to ostane v takom stave alebo sa to vie dať späť nech niečo znova cítim? Poprípade viete o nejakých prípravkoch ktoré zaručujú dlhodobý efekt citlivosti v pošve alebo zvýšenia libida? Inak vekom to nebude, mám len 20 rokov. Ďakujem za odpoveď

 • problémy s trávením

  , Autor: Michaela8181

  Dobrý deň, v máji som skončila s užívaním antikoncepcie, v júli som vzala tabletku escapelle, nakoľko som musela. Ako keby po tabletke som začala mat väčšie bruško na pravej strane. V auguste som dostala menzes 15 dní po tabletke, taký ani nie slabý ani nie silný. Lekár mi zistil následne po kontrole cystu., cytológia bola reprezentaívna. 24.8. som absolvovala CT a zistilo sa, že to je konkrétne cystický teratón, 19.10. som absolvovala laparoskopicky operáciu, výsledky negatívne. Bol to napoly dermoid, napoli ovariál. Po operácii mi zostalo veľké brucho, také hrboľaté, nepravidelné, také kopčeky tam mám, veľké problémy s trávením, nafúknutosť brucha po jedení. Viete mi prosím poradiť, čo by to mohlo byť? Bola dnes na krvi, uvidíme čo ďalej. Ďakujem :)

 • Špinenie

  , Autor: Lenka128

  Par dní dozadu som písala o tom ako som.zacala špiniť pred menzesom. Napísal ste že môže ísť aj o včasné tehotenstvo,tam som si včera robila test druhá čiarka vyšla bola slabo vidieť ale viditeľná bola no spinenie stále pokračuje a občas príde aj krvácanie ale skôr taká ssvetlejšia ako keď mám menzes je to v poriadku alebo sa mám obávať. K lekárovi pôjdem v piatok.

 • meškajúca menštruacia

  , Autor:

  Dobrý podvečer, chcem sa opýtať a priateľom som mala pohlavný vztyk bez ochrany ,, spravil sa do mňa ale počas análu. Potom sa si ho ale obtrel o moju vagínu.
  Menštruáciu som mala dva týždne dozadu ,, mavam dlhší cyklus ,čiže ďalšia by mala nasledovať až začiatkom druhého mesiaca ,,a nemám presnú ovuláciu
  Chcem sa opýtať či tam je možnosť otehotnieť ?
  Ďakujem

 • Uhniezdenie vajíčka

  , Autor: Lenka128

  Dobrý deň,p.doktor chcem sa poradiť ohľadom uhniezdenia vajíčka.... Poslednú menštruáciu som mala 16.12.2020 cca 5 dní a približne každých 30 dni, dnes 8.1.2020 som začala špiniť ( hnede až svetlo krvavé ) je možné že mohlo nastať uhniezdenie vajíčka ? Prichádzajúca ms ma byt 15.1.2021. ďakujem krásne za odpoveď.

 • Tehotenstvo

  , Autor:

  Dobrý deň... 13.12.2020 som na laparoskopickom zákroku nakoľko.mi bolo zistené mimomaternicove tehotenstvo bol mi ostraneni aj pravy vajickovod ..ľavý je dobrý...mierne som krvacala po tym asi 6 ..7 dni ...21 a 24 decembra som mala nechránený sex...včera som si robila tehotensky test a boli tam.dve ciarky ta druha bola slabšia ale bolo ju vidieť.. dnes som si urobila zase tak isto ako včera...poobede som však použila.iny test a ten uz bol negatrivny...tak neviem teraz ci som alebo ci este mam v sebe hcg ..chcela som sa aj opýtať po akej dobe klesa po operacii hcg v tele ..a ci je mozne ze som hneď po tym ostala tehotna a aké sú ryzika keby náhodou som bola ..menštruáciu som ešte po zákroku nemala..ďakujem vám za odpoveď...

 • Nevoľnosť po menštruácii

  , Autor:

  Dobrý deň.
  Chcela by som sa opýtať, že s s čoho mi môže byť na vracanie keď mi práve skončila menštruácia?Mala som pohlavný styk na konci novembra pričom som dostala 8.12 menštruácia ktorá trvala päť dní.Po skončení menštruácie má tri týždne bolelo podbruško, ako keby som mala dostať menštruáciu,posledný týždeň má začali bolieť prsia,boli mi tiež zle. Počas tých troch týždňov som si urobila tehotensky test a bol negatívny .Potom mi 3.1 spustila menštruácia a keď mi skončila tak mi zas nevoľno.moze to znamenať ,že som vtom , alebo niečo iné?

 • Ovulácia

  , Autor:

  Zdravím, chcem sa vás pán doktor opýtať, môže byť ovulácia aj 7 dní pred začiatkom menštruácie, ktorá má dlhší ako 28 dňový priebeh?
  A taktiež, dá sa otehotnieť ak sme styk mali už po ovulácii? Čo sa vlastne deje v tele ženy po tom, ako vajíčko sa uvoľnilo a nebolo oplodnené? Teda po danej ovulácii? Kde je kým dôjde ku jeho uvoľneniu vo forme menštruácie?
  Ďakujem

Otázok: 1173