• Otazka:

    , Autor: ludka

    Dobry den Pan doktor,
    Chcela by som sa Vas spytat je mozne ze by som mala priznaky tehotenstva uz 5 dni po pohlavnom styku kedy som mala plodne dni a to ako je z nevolnostou a mam husty vytok z posvy ako ked mam plodne dni tak ci je mozne tehotenstvo?
    menstuaciu som mala 12.4. pohlavny styk som mala z manzelom 25.4 a 26.4. a dalsiu menstuaciu mam dostat 10.5.
    Je teda mozne zeby som mala uz priznaky nevolnosti ako je vytok je ciry a strasne mi byva nevolno mavam pravidelny cyklus alebo sa mam obavat ineho zdravotneho problemu? Dakujem za odpoved

    Dobrý deň, nemyslím si, že tak skoro po pohlavnom styku sa u Vás prejavujú príznaky tehotenstva, ale po cca dvoch týždňoch sa príznaky môžu začať u niektorých žien prejavovať. Odsledujte si to. Môžete si skúsiť realizovať tehotenský test, najlepšie až po 14 dňoch meškajúcej menštruácie.