• cervene bodky na bruchu a prsiach

    , Autor: Nella00771

    Dobry den koncim 20tt a na bruchu a prsiach sa mi uz 3 den objavuju drobne cervene bodky, ktore zvyknu par krat do dna svrbit. Uz vyse mesiaca sa natieram s prirodnym olejom proti striam znacky Weleda na tychto partiach. Chcem sa spytat, ci su taketo prejavy v tehotenstve normalne alebo by som mala zajst ku gynekologovi pripadne koznej na vysetrenie? Moze to byt nieco vaznejsie a uskodit babatku?
    2. otazka: je vhodne pocas tehotenstva pouzivat jarishovu vodu?

    Dobrý deň, aj keď ste tehotná, podľa opisu sa jedná o kožný problém, takže je potrebné realizovať dermatologické vyšetrenie. Nevylučujem, že sa jedná o alergickú reakciu na aplikovaný preparát. Takto sa Vám však neviem viac objektívne vyjadriť.