• Smrad po spaleni

    , Autor: Nikuxxx

    Dobry den.Som v 18tt a stala sa taka vec.Boli sme u svokry,kde sme planovali prespat.Stretli sme sa s nou mimo jej bydliska a ked sme k nej prisli,zistilo sa,ze zabudla vypnut sporak a prihorel jej hrniec s jedlom.Vsade bolo kopec dymu,samozrejme sa vsetko vyvetralo.Chvilu sme tam potom boli.Potom sme znova odisli a vratili sa o niekolko hodin.Stale tam bol smrad,spali sme tam asi dve hodiny,potom sme museli odist,lebo sa tam naozaj zle dychalo.A tu je teda moja otazka:Mohla som tym,ze som tam bola a dychala ten smrad nejak uskodit babatku? Dymu som sa snazila vyhnut a bola som mimo neho.

    Dobrý deň, nemyslím si, že dané okolnosti mali vplyv na tehotenstvo. Ak nebolo nevoľno Vám, nezvracali ste, ani nemali žiadne iné ťažkosti s dýchaním a nebolo potrebné vyhľadať lekársku pomoc, nemusíte sa obávať.