• Bolesti

    , Autor: strawberrie

    Dobrý deň, poslednú dobu mám problémy s tým keď môj priateľ chce vojsť dnu :D pretože ma to začne bolieť a je to dosť nepríjemné. Potom tá bolesť prejde, ale netuším prečo to zakaždým bolí na začiatku. S priateľom som už skoro 3 roky a posledný pol rok mávam takéto ťažkosti. Takisto mám každý deň výtok, ale iba obyčajný biely, takže neviem či je to zlé alebo nie. Taktiež som mala pred pár mesiacmi na veľkých pyskoch zvonku hore pri klitorise ako keby popraskanú kožu a zvyknem to mať niekedy aj teraz, ale trvá to maximálne 2 dni pretože keď si na to natriem vaginálny krém tak to zmizne. Za Vašu radu Vám vopred veľmi ďakujem.

    Dobrý deň, bez vyšetrenia sa Vám takto neviem bližšie objektívne vyjadriť. Príčin bolestí pri pohlavnom styku môže byť viacero. Pri pretrvávaní ťažkostí alebo v prípade nejasností odporúčam navštíviť Vášho obvodného gynekológa.