• Krvácanie a bolesti

    Dobrý den,Chcem sa prosím opytať- 5/2023 -LSIL bez vylucenia HSIL,expertná kolposkopia s biopsiou-čakám na výsledky.V správe od dr po kolposkopii-znaky CIS,na spodnej pere subs. microinv.
    Začala som mierne krvácať aj mimo cyklu,dlhšiu dobu mám neustále bolesti panvy(pod krížami).Absolvovala som cez všeobecného lekára USG panvy,RTG panvy,kolonoskopiu,všetko v poriadku.Može byť táto bolesť dôsledkom gynekologického nálezu alebo mám pátrať po príčine ďalej?
    Ďakujem

    Dobrý deň, áno, príčiny ťažkostí môžu byť aj gynekologického pôvodu. Je nevyhnutné vyčkať na výsledky kolposkopie a následne eventuálne plánovať konizáciu. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Postupujte podľa odporúčaní vyšetrujúcich lekárov.