Poradňa fyzioterapeuta

Na vaše otázky odpovedá Mgr. Lucia Madejska.

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu.

  • Chôdza

    , Autor: Lipka16

    Dábry deň, moja dcérka 1,5 ročná posledné 2 mesiace dáva ľavú nožičky šikmo( päta je pekne no palčeky už smerujú k pravej nozicke- stáča tu nôžku) . Ako by som to mala riešiť? Ďakujem za odpoveď

    Odpovedá: Mgr. Lucia Madejska

    Dobrý deň,
    Ak sa to prejavilo po tom ako narástla tak počkajte ešte nejaké 3-4 mesiace. Ak sa to neupraví alebo sa bude sťažovať na nejaké bolesti tak odporúčam vyšetrenie u detského ortopéda. Bolo by potrebné zistiť či jedna dolná končatina nie je dlhšia ako druhá. Pekný deň