• mykoza

    Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, na 5 deň MC som brala 5 dní Clostylbegit, rano som na 10 deň MC mala bazálnu teplotu klesnutú na 36,4 a večer maly sme styk a potom som začala brať Polyginax vraj do 13 dňa MC a na 13 deň mam isť ešte na injekciu PREGNYL 5000 no a styk mame mať hlavne 14 a 15 deň MC, dnes rano pri meraní bazálnej teploty som ju mala zvíšenu na 37,2 može to byť iba reakcia na čípok alebo už prebehla ovulácia? a je možné počas užívania Polyginaxu otehotnieť, nemože to nejako zabrániť dostať sa spermiám k vajíčku? Od 16-26 dňa mám brať Duphaston 2x1. ďakujem za skorú odpoveď

    Dobrý deň,
    Polygynax sa dáva na vaginálnu infekciu, počas liečby nie je ideálne mať styk, ak máte infekciu. Preto sa mi to celé zdá kontraproduktívne, drahé lieky na ovuláciu a zároveň vaginálna infekcia.
    Bazálna teplota reaguje na pregnyl, ale hlavne je to veľmi nepresná metoda hlavne pri infekcii.