• moze to byt zapal

    dobry vecer p.doktor chcela by som sa opytat s partnerom sa snazime o babatko,uz vyse roka.berie proviron cca4,5mesiacov stale sa nedari teraz umna nastali problemy mam cystu na vajecniku brala som tyzden dolmina iniekcie ale musim ist este na vysetrenie ci neako pomohli endometriozu nemam lenze nastala cysta niekedy mam take olesti v posve ze to nemozem vydrzat teraz mam zasa ktomu problem taky ze ma svrbi na vonkajsic pyskoch nie velmi ale svrbi a je to neprijemne co to moze moze byt......on ide na operaciu pretoze na lavom vajicku ma zilu cize aby sme mohli mat po tej operacii dietatko...akodlho sa potom on musi po operacii liecit%co moze umna to svrbenie,ak nepomohli tie iniekcie kt prakticky mali vysusit tu cystu a ked sa to nepodarilo mausim ist na laparo-operaciu...co si otom myslite vy a ktomu dalsi problem na ramenach cize na vyssej casti oboch ruk sa mi urobili najprv cervene flaky ktore svrbeli potom vyschli a urobili sa mi biele flaky po rukach uz aj pomaly na tvary ked sa teraz sprchujem tak ma pokozka neskutocne na rukach pali nepomaha ziadny krem akurat som pocula,ze to moze byt neaka infekcia v termalnych bazenoch infekcia alebo ekzem kremy nepomahaju ruky vyzeraju hrozne palia ma su suche vraj pomaha bahenny siricitan do kupela na tie ruky ale bojim sa ci mi neuskodi ten siricitan na posvu lebo teraz neviem cim mam take problemy prosim odpiste mi na moje otazky ohladom mna mojho partnera posvy a ruk a tou neplodnostou co mam a mame dalej robit sex je uzasny pravidelny a stale sa snazime ako dlho sa musi potom on liecit Vraj bude tyzden v nemocnici alebo ako to je vlastne poradte sme uz zufali a teraz toto

    Dobrý deň,
    Váš list je tak naplnený informáciami, že sa v ňom nedá vyznať.
    Vaše svrbenie je zrejme mykóza, nemá vplyv na plodnosť, kúpte si Canesten vaginálny krém a Lactovag čípky, uvidíte ako sa Vám uľaví. Dolmina na cystu je netradičné riešenie, ale neuškodí.
    Po operácii manželovi urológ povie, kedy a ako máte znovu začať pohlavne žiť.