• mozem sa snazit tento mesiac otehotniet?

    Dobrý den p. Dr., moj problem je zdlhavejsi, mam caste gynekol. problemy, ale nebudem to tu rozvadzat , v skratke... uz rok sa snazime s manzelom o tehotenstvo, zatial neuspesne...nechcem to riesit centrami pre asit.reprod., myslím, ze na to máme este cas.. mame 27 rokov, necháme to zatial na prirodu... Kvoli mykoze mi bola tento mesiac nasadena liecba polygynaxom - ten stihnem vybrat do predpokladaných plodných dní, avsak beriem aj mycosyst 1 tab. týzdene po 4 týzdne. Mýslíte, ze je potrebné nasu snahu o tehotenstvo tento mesiac prerusit???
    Dakujem za odpoved.

    Dobrý deň,
    ak sa Vám rok nedarí, určite je vhodná konzultácia v centre pre neplodné páry, kde Vám zistia príčinu a určia adekvátnu liečbu.
    Preliečená mykoza nie je dovod na prerušenie snáh.