Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • vaha

    moja dcerka ma 2 roky a 3 mesiace a vazi len 11 kg.Inak je zdrava nechodime ani ku lekarke,

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    potrebovala by som vedieť aj akú má výšku. Keďže nebýva chorá a správne sa vyvíja, jedná sa pravdepodobne o drobnejšie dieťatko a inak je všetko v poriadku. Ešte dve veci treba zhodnotiť, ako ste vyzerali vy a otec dieťatka v rovnakom veku a aký je jedálníček dieťatka, ak zodpovedá doporučeniam pre tento vek, je naozaj všetko v poriadku.