Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Priberanie

    , Autor: vikina-s

    Dobrý večer p. Doktorka chcem sa opýtať mam syna 7,5 ročného pri jeho výške 117 ma váhu 18 kg chodili sme, keď bol malinký na gastro detské no nič nevyriesili ani pediatrická nič nerieši no mne sa to zdá byť veľmi malo. Mlieko úplne odmieta ani mliečne výrobky veľmi neje. Je jeho váha v poriadku ako mu pomôcť pribrať. Ďakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Som mimo Slovensko, nemám tu tabuľky a z hlavy ich presne neviem, pošlite otázku ešte raz po 23.8.