Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Posunute ockovanie

    , Autor: Krasti

    Dobry den p. Doktorka!! O aku dlhu dobu sa da posunut ockovanie 3.davky hexy? My sme mali poslednu (2.davku)pred 8.mesiacmi..kvoli chorobam sa to posunulo.. Len neviem ci sa to este da.. Vraj sa potom ockuje nanovo vsetko??

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    V žiadnom prípade sa neočkuje nanovo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pokračuje sa treťou dávkou ako najskôr sa dá. Len netreba robiť falošné kontraindikácie ako napríklad soplík.