Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • Herpes na pere

    , Autor: Jana222

    Dobry den, prosim Vas, dcera ma 4.den herpes na pere, take dve male bielozlte pluzgieriky. Nema teplotu ani to neboli velmi. Zaujima ma, ci moze ist do kolektivu medzi deti v skolke, natierame to mundisal gelom. Uz jej to pomaly schne. Dakujem.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    To sa nedá povedať, či je to herpes alebo bakteriálny vyrážka, medová chrasta. Ani s jedným by nemala ísť do školky. Na herpes treba zovirax na medovú chrastu fucidin.