Poradňa pediatra

Na problémy súvisiace s rastom, vývojom dieťaťa i chorobami odpovedá MUDr. Marta Špániková, pediatrička.

Poradna uzavretá.

  • oči

    Dobry den.Chcela by som sa vas opitať mam syna a zabehuje mu prave očko aj trošku ho zatvara boli sme aj na očnom nosi okuliariky,ale nechcem aby ich nosil ma tri roky može isť aj na operaciu?

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Je potrebné sa riadiť odporučeniami lekára, v tomto prípade očného, ktorý dieťa vyšetril Ak naordinoval okuliare, asi je potrebné ich nosiť,. keby ste za vyšetrenie zaplatili najmenje 100 eur ako je to v iných krajinách u odborníkov, tak by sa vám odnechcelo nedržať sa rád lekára.