• Hematon

    Dobrý deň bola som u doktora nešpinila som par dni iba taky vytok som mala taky priesvitno-žltý..doktor mi napísal do spravy :" hematón pod plod. vajcom je v regresii..znamená regresia ústup?
    A chcela by som sa spýtať ako som spomínala špinenie som nemala par dni ani tmavú-hnedú krv ..a dnes sa kúsok objavila ..samozrejme som.kus viac pochopila aj viac porobila samozrejme a pomalom a kľudnom režime...môže byť ze sa hematom zase začal vyplavovat alebo vstrebávať po par dňoch?
    Ďakujem

    Dobrý deň, áno, hematóm v regresii znamená, že sa zmenšuje, teda vstrebáva. Do 16. týždňa tehotenstva sa špinenie môže vyskytovať. Nemusí sa však objavovať každý deň. Je to individuálne. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. Postupujte podľa odporúčaní Vášho obvodného gynekológa.