• Zdanie

    Dobrý deň,
    chcela by som sa Vás spýtať, som v 18 TT a piatok som mala kontrolu. Všetko bolo v poriadku, placenta sa vytiahla hore, Hematón sa vstrebal. Dnes ráno som však zacítila bolesť v celom bruchu. Išla som na toaletu, utrela som sa asi sa mi to len zdalo, že na toaletnom bolo kúsok ružového. Na vložke nemám nič. Ani na vatovej tyčinke. Prsia ma bolia. Okolo pupka pobolieva. Ak by sa dačo dialo krvácala by som nie? Alebo špinila ak teraz. Hematón sa mi vstrebal minulý týždeň, ležala som v nemocnici na pozorovaní lebo som kúsok špinila takú trolinku. Je to moje prvé tehotenstvo. Užívam aj progesterón, magnézium, Femibion 2. Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, ak už nekrvácate, ani nešpiníte a výsledky vyšetrení boli v poriadku, myslím si, že nemáte dôvod na obavy. Pokračujte v naordinovanej liečbe a v odporúčaniach vyšetrujúcich lekárov. Samozrejme, v prípade krvácania, bolestí, či iných ťažkostí, ako aj v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.