• Slabý uder

    Dobrý deň, chcem sa len opýtať či je nutné navštíviť pohotovosť alebo môjho lekára+kontrolu mám až o mesiac) dnes v potravinách my spadla sklenená veľká 7dc kompotova fľaša plná samozrejme a bola dosť ťažká do lona, keďže pri podaní som ju intuitívne zachytila a buchla na do bruška na ľavej strane celkom dolu pri slabinách avšak som v 14tt plus mám už jeden hematon a bojím sa či sa takýmto buchnutim nemôže vytvoriť nový alebo niečo stať bábätku. Som po dvoch MA takže sa bojím všetkého. Trošku ma to stále pobolieva v tom mieste nie silno. Naozaj sa snažím byť vklude dávať si na seba pozor avšak táto situácia ma dosť vylakala.Ďakujem za váš názor

    Dobrý deň, podľa mňa ste si neublížili. Ak nemáte žiadne ťažkosti, nie je nevyhnutné navštíviť pohotovosť. Samozrejme, že sa takto nedá bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. Pri ťažkostiach, krvácaní, bolestiach, či nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.