• Meskajuca menstruacia

    , Autor: Apolenkka

    Dobrý deň, meška mi síce len 2.deň menzes, včera mi na teste vyšli 2 čiarky ta druhá kus slabšia. Pred rokom a pol som mala biochemicke tehotenstvo.
    Robila som si ovulacne testy, ked mi vysiel pozitivny nedavali sme si pozor.
    Moja otazka je ci je mozne, ze som tehotna, mavam pravidelny 28 dnovy cyklus, mam pocit ze sa viac potim, nechuti mi velmi jest, boli ma trosku chrbat a v noci som sem tam pocitovala pichanie na miestach vajecnikov, take jemne pichanie ktore rychlo zmizlo,okrem toho mam pocit, ze mam vytok ale ciry bez krvi, nezapacha a k tomu vsetkemu som nejaka kludna co u mna nie je zvykom ????
    Ku gynekologicke sa este neobjednavam. Na sone by aj tak by nebolo este nic vidno.

    Dakujem za Vas cas a odpoved.

    Dobrý deň, áno, za predpokladu nechráneného pohlavného styku sa tehotenstvo vylúčiť nedá. Tehotenský test má však zmysel realizovať najskôr na 14. deň meškajúcej menštruácie. Skôr realizované tehotenské testy môžu byť aj falošne pozitívne. Odsledujte si to.