• Fľaky

    , Autor: Januška10

    Dobrý deň, som v 39 TT a spravili sa mi na tele tento týždeň fľaky na stehnách a. Prsníku. Nebolia, nemiznu, nesvetleju..

    Dobrý deň, takto sa Vám neviem bližšie vyjadriť. Je potrebné kožné vyšetrenie, prípadne odbery krvi. Príčin vzniku fľakov na koži môže byť viacero, môže sa jednať aj o imunoalergologický problém.