• Preľaknutie v tehotenstve

    , Autor: laura207

    Dobrý deň,

    od času ako som tehotná, tak sa často zľaknem (aj 10x za deň)

    Môže preľaknutie sa v prvom trimestri negatívne ovplyvniť priebeh tehotenstva?

    Má to vplyv na vyvíjajúce sa dieťa?
    Čítala som že to dieťaťu môže dokonca spôsobiť nejaké fľaky na tele, čo predpokladám nieje pravda. Aky mate na to nazor?

    Ďakujem

    Dobrý deň, nemusíte sa obávať, vplyv na vyvíjajúci sa plod ani na priebeh tehotenstva zľaknutie nemá. Zbytočne sa nestresujte.