• Tehotenske nevolnosti

    , Autor: babulah

    Dobry den pani doktorka, chcela by som sa opytat, ci je babatko v poriadku, ak som nevolnosti mala len v piatom tyzdni - aj to nie kazdy den a v siestom tyzdni ronako len par krat a teraz mi zle nebyva - som v siedmom tyzdni. Moze to suvisiet s tym, ze viac oddychujem a lezim a preto mi nebyva zle? Dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    niektoré ženy ani nevedia, že sú tehotné preto sprievodné príznaky nemusia byť vždy prejavom tehotenstva. Je to v poriadku aj keď nemáte príznaky a nevolnosti počas tehotenstva.