• Stres v tehotenstve

    , Autor: Krokodil

    Dobrý deň ja mam na vás jednu otázočku včera večer som mala strašne veľký stres až som sa celá vnútorné triasla nešťastie v rodine trval ten stres asi 3 hodiny som v 10tt mohlo sa stať niečo bábätku? Ako by sa prejavil potrat v tomto týždni po včerajšku už nemám nevoľnosti môže to stým súvisieť? Vopred vám veľmi pekne ďakujem za vašu odpoved

    Dobrý deň, podľa mňa sa nemusíte obávať. Čo sa týka nevoľností, u každej ženy sa prejavujú tehotenské nevoľnosti individuálne dlho. Ak nemáte žiadne ťažkosti, navštívte tehotenskú poradňu podľa odporúčaní. Vhodné je sa objednať na PTS (prvotrimestrálny skríning), ktorý sa realizuje od 11. do 13. týždňa tehotenstva.