• Chudnutie

    , Autor: Mirka1985

    Pekny deň pan doktor…… Včera som bola na kontrole u môj gyn, 28+4tt, malá mala 1226g, všetko OK, len od začiatku 1. váženia mám do včerajšieho dňa -4.5 kg….. Som obeznejsej postavy, nechuti mi jesť, žiadne diéty samozrejme nedržím len do mňa hustí známa, že musím jesť, musím priberať, skončím zle, mala tiež, skončím v nemocnici….. Jem, len menej a pokiaľ ma pustí žalúdok…… S mojim gyn som spokojná len ma zaujíma aj ini názor…… Vopred dakujem, Mirka

    Dobrý deň, ak trpíte nadváhou, je pochopiteľné, že nejaké to kilo ide dole. Záleží od aktuálnej hmotnosti, ale je lepšie, keď extrémne nepriberiete. Ak boli všetky výsledky vyšetrení a nálezy v norme a tehotenstvo prebieha bez problémov, nemusíte sa obávať. Metabolizmus je v tehotenstve inak nastavený. A samozrejme, tehotenské nevoľnosti a nechutenstvo tiež robí svoje. Ak netrpíte podvýživou a plod má dostatok živín, priberá a rastie proporčne a symetricky, nemusíte sa obávať.