• zapcha

    , Autor: VL95

    Dobry den pan doktor, som v 12tt a uz dlhodobo ma trapi zapcha. Sestricka u pana doktorka mi poradila caj figural-urceny podla krabicky na chudnutie, ale aj na upravu criev. Na krabicke pise, ze nie je vhodny pre tehotne zeny. Co si prosim o tom myslite? Je v poriadku ho uzivat alebo viete mi navrhnut inu moznost liecby zapchy prosim?

    Dakujem Vam za odpoved.

    Dobrý deň, spomínaný čaj nepoznám, takže sa Vám k tomu neviem bližšie vyjadriť. Odporúčam upraviť stravu v zmysle zvýšenia podielu tekutín na aspoň 2 - 2,5 litra na deň a zvýšiť podiel vlákniny. Skúsiť môžete napríkad Psyllium.