• Kychnutie

    Chcem sa spýtať asi hlúpu otázku ale dnes celý deň kýcham občas mi pomôže chytiť si nos a trošku pomasirovat avšak ako som si zapchala nos tak zrazu to kychnutie prišlo úplne to bolelo keďže som vlastne ako keby zadržala to kychnutie a aj tak som si kychla ale so zapchatym nosom. Som v 24 týždeň tak len či ten tlak nemohol uškodiť alebo ublížiť bábätku? Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, podľa mňa sa nič nestalo, ale do budúcna nezadržujte kýchanie práve pre vysoký vnútrotelový tlak.