• Silné kychnutie

    , Autor: Florencia 5

    Pár doktor skúsim poslednú otázku a potom sa skúsim menej sledovať haha ale zase som si strašne silno kychla snažila som sa prikrcit ale bolo neskoro tak silno som kychla že ľavé podbruško ma tak silno ostro zapichalo ako keby do mňa bodli že som sa zľakla či je všetko v poriadku. Prešlo to do chvíle tá bolesť a snažím sa vždy sa zohnúť ale len mi napadlo či to nemohlo ublížiť bábätku som v 9 tt. Ďakujem

    Dobrý deň, nemusíte sa obávať, kýchaniec aj keby bolo časté, v tomto týždni tehotenstve nemá vplyv ani na predčasné otváranie, ani na vývoj zárodku, ktorý je v maternici dobre chránený. Odsledujte si to.