• Orgazmus

    , Autor: Barborela

    Dobry vecer, nemozem pri sexe s partnerom dosiahnut orgazmus. Ani ked ma robí rukou. Kde moze byt chyba. Ďakujem

    Dobrý deň, príčin môže byť viacero. Je viacero druhou orgazmov. Základné dva sú vaginálny a klitoridálny. Nepoznám ale informácie ani okolnosti, či už ste niekedy v minulosti orgazmus mali, od kedy máte tieto ťažkosti, či ste eventuálne s predchádzajúcim partnerom orgazmus dosiahli, aký typ orgazmu ste mali, ..., takže sa neviem bližšie objektívne vyjadriť. Niekedy môže byť problém aj s tzv. suchou pošvou, inokedy je to problém psychiky. Existuje množstvo lubrikačných krémov, gélov a pást, skúsiť môžete aj to. Pri pretrvávaní ťažkostí navštívte Vášho obvodného gynekológa.