• Po hysterektomii

    , Autor:

    Pan doktor, som pol roka po hysterektomii s odstanenim vaječnikov. Moj problem spočiva v tom, že už neviem dosiahnuť orgazmus. Chcela by som sa opytať, či nie je nejaka prirodna alternativa liečby, aby sa to aspoň trocha zlepšilo, Ďakujem za odpoved.

    Dobrý deň, existujú rôzne voľnopredajné preparáty s fytoestrogénmi, prípadne rôzne lubrikačné gély, môžete ich vyskúšať.