Súťaž: VYHRAJTE LEGO DUPLO Zvieratá sveta

Súťaž: VYHRAJTE LEGO DUPLO Zvieratá sveta

1.4.2024

LEGO DUPLO Zvieratá sveta

Ukážte svojmu malému staviteľovi rôzne zvieratá a prostredie so stavebnicou LEGO DUPLO Zvieratá sveta! Vydajte sa na safari do africkej savany a hrajte sa na to, že fotografujete levy a žirafy, pozorujte roztomilé lesné zvieratká počas plavby na kanoe po lesnej rieke, stavajte hrad z piesku na tropickej pláži, vyrazte sledovať veľryby na južný pól...

Súťaž: VYHRAJTE LEGO DUPLO Zvieratá sveta

S celou radom fascinujúcich zvierat, budov, vozidiel, postáv a doplnkov táto stavebnica poskytuje nekonečno príležitostí, ako zapojiť a inšpirovať vášho predškoláka. Stavebnica LEGO DUPLO Zvieratá sveta obsahuje 6 LEGO DUPLO figúrok - cestovateľov, pilota, otca surferov a jeho dieťa a otca kanoistu a jeho dieťa.

Zahŕňa tiež 15 DUPLO zvieratiek - dospelú žirafu a mláďa, dospelého leva a mláďa, dospelú pandu a mláďa, dospelého jeleňa a mláďa, dospelú veľrybu a mláďa, tučniaka, tukana, rybu, králika a veveričku. Súčasťou tejto dobrodružnej sady pre batoľatá je aj surferská dodávka, lietadlo a kanoe, a navyše 5 zostaviteľných prostredí, ktoré predstavujú 4 jedinečné a výrazné krajiny: les, savanu, tropickú pláž a Antarktídu.

Súťaž: VYHRAJTE LEGO DUPLO Zvieratá sveta

Súťažná otázka:

Ktorý podcast MAMA a ja ťa najviac zaujal?

Z vašich odpovedí vyžrebujeme 30.4. 2024 jedného výhercu, ktorému pošleme toto fantastické LEGO DUPLO Zvieratá sveta.

Do súťaže sa môžu zapojiť členky PREMIUM a PREMIUM PLUS KLUBU MAMA a ja.