Exkluzívna súťaž: Vyhrajte kombinovanú práčku so sušičkou BOSCH

Exkluzívna súťaž: Vyhrajte kombinovanú práčku so sušičkou BOSCH

22.4.2024

Nové kombinované práčky so sušičkou Bosch po prvýkrát s i-DOS

Ušetrite prací prostriedok, vodu, energiu aj čas. V mnohých domácnostiach je často miesto iba na jeden spotrebič na starostlivosť o bielizeň. Sušička je pritom veľmi praktická a šetrí čas i námahu. Ideálnym riešením do menších priestorov je preto kombinovaná práčka so sušičkou, ktorá bielizeň perfektne vyperie a vysuší.

Nové modely Bosch, navyše, šetria nielen miesto, ale tiež energiu a najnovšie dokonca aj spotrebu pracieho prostriedku.

Technológia inteligentného dávkovania i-DOS je prvýkrát súčasťou výbavy aj kombinovaných práčok so sušičkou.

Zistí množstvo vloženej bielizne, materiál aj mieru zašpinenia a následne zvolí optimálnu dávku pracieho prostriedku. Stačí raz za približne 20 cyklov doplniť zásobník a systém i-DOS presne nadávkuje prostriedok pre každé pranie na mieru. Zamedzí sa tak zbytočnému plytvaniu nielen prostriedkami, ale aj vodou, pretože práčka nemusí toľko plákať. Vďaka automatickému dávkovaniu je možné ušetriť až 38 % pracieho prostriedku.1

    

Tip: Každý zákazník, ktorý si v období od 1. apríla do 31. mája 2024 kúpi jednu z vybraných práčok či kombinovaných práčok so sušičkou s technológiou i-DOS, môže získať časť peňazí späť. Viac na bosch-home.com/sk.

1Priemerná úspora tekutého pracieho prostriedku pri porovnaní technológie automatického dávkovania s ručným dávkovaním. International Journal of Consumer Studies 38 (2014). 265 f.

Zdroj: BSH domáci spotřebiče s.r.o.

Vyhrajte kombinovanú práčku so sušičkou BOSCH

Súťažná otázka:

Ako sa volá funkcia, ktorá umožňuje načítať informácie o odporúčanom dávkovaní prostriedku z obalu priamo do aplikácie, resp. spotrebiča, aby bolo automatické dávkovanie čo najpresnejšie a úspory čo najvyššie?

Zapojte sa a jeden z Vás sa bude tešiť z tohto úžasného pomocníka do domácnosti! Súťaž trvá do 31. 5. 2024. Veľa šťastia!