• Orgazmus doplnenie otazky

    , Autor: Barborela

    Dobre rano, mam 28 rokov, pred 4 mesiacmi som prisla o panenstvo. Zatial som este nemala orgazmus, ani s bývalým partnerom ani so súčasným. Suchu posvu nemam, priatel ma vzrušuje, lubim ho, tak tam problem nie je. Necitim ani ze je vo mne. Nepomaha ani zmena polohy ani ked ma robi rukou. Ďakujem za odpoved

    Dobrý deň, každá pošva je individuálna, ťažko sa takto vyjadriť a poradiť. Skúsila ste masturbovať ? Mala ste pri tom orgazmus ? Niektoré ženy majú iba tzv. clitoridálny orgazmus a vaginálny styk ich neuspokojí. Vhodná by bola eventuálne aj konzultácia sexuológa.