• Pálenie v pošve

    , Autor: Sisi2212

    Dobrý deň, pán doktor, čím môže byť spôsobené pálenie v pošve, ktoré sa vyskytuje po orgazme? je jedno, či bol orgazmus dosiahnutý v rámci styku alebo orálneho sexu alebo inej formy uspokojenia, jednoducho po orgazme sa mi zvykne objaviť toto pálenie v pošve, ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, možných príčin je viacero. Môže sa jednať o podráždenú sliznicu pošvy v oblasti močovej rúry. Pri pretrvávaní ťažkostí odporúčam návštevu obvodného gynekológa, ktorý Vám urobí kultivačné vyšetrenie pošvy a moču. Je vhodné uvažovať aj nad vyšetrením moču a ejakulátu partnera.