• antikoncepcia

    , Autor: viki927

    Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či môžem byť tehotná ak minulý týždeň v piatok som nieco zle zjedla a zvracala som okolo 19:30, antikoncepciu užívam v čase 22:30 a o takomto case som ju aj vzala, po chvíli začali kŕče, užila som čaj z prasličky roľnej a probiotiká a kŕče prešli. V noci toho dňa som mala s priateľom styk, s tým že sa urobil mimo mňa. O približne dva dni začínam pociťovať kŕče v spodnej časti brucha aj menšiu nevoľnosť. Mohla byť účinnosť tej antikoncepcie nejako znížená tými kŕčmi v bruchu?
    Ďakujem

    S pozdravom

    Dobrý deň, ak ste nehnačkovali ani nezvracali po užití tabletky hormonálnej antikoncepcie ale iba pred užitím, účinok hormonálnej antikoncepcie nebol znížený.