SÚŤAŽ o inovatívnu fľašu LOVI Mammafeel

SÚŤAŽ o inovatívnu fľašu LOVI Mammafeel

6.5.2024

Lovi Mammafeel

Tak blízko mamičkinmu prsníku.

Odborníci už roky pracujú na tom, aby dieťatku pitie mlieka z fľaše čo najviac pripomínalo dojčenie. Nikto však zatiaľ nedosiahol také výsledky, ako LOVI – najnovšia fľaša Mammafeel je skutočným prelomom v tomto spôsobe kŕmenia. Vývoj fľaše Mammafeel bola pre nás naozaj dlhá cesta, ale stojí to za to! Pretože po rokoch výskumu a vývoja vznikla fľaša Mammafeel, ktorá je síce na trhu len krátko, no už si získala srdcia mnohých mamičiek.

Mammafeel – vyššia úroveň kŕmenia z fľaše

Čo všetko dieťatko cíti a vníma pri satí z prsníka? Teplo svojej mamy, mäkkosť a pružnosť jej prsníkov, zamatový dotyk jej pokožky, tvar a farbu bradavky a dvorca známu od narodenia. Bezpečnosť a lásku. Je to mimoriadne intímne puto.

Presne tak bola navrhnutá fľaša Mammafeel. Pripomína prsník nielen tvarom, ale aj farbou,  dokonca aj dotykom, dynamikou a proporciami. Dotyk je ťažké vyjadriť slovami, no materiál, z ktorého je vyrobený krúžok na cumlíku fľaše je telovej farby, je mimoriadne zamatový a jemný. 

SÚŤAŽ o inovatívnu fľašu LOVI Mammafeel

Zabezpečuje správne satie

Tieto zmyslové zážitky sú však len začiatkom výhod fľaše Mammafeel. Kľúčom je mäkká dynamická špička a tvrdá základňa cumlíka, vďaka čomu kŕmenie z fľaše Mammafeel nenarúša sací reflex bábätka. Rozlúčte sa teda s pochybnosťami, že prídete o mlieko z dôvodu kŕmenia z fľaše.

Cumlík je navrhnutý tak, že dieťatko si naň pri satí pevne priloží pery a dýcha nosom, ako keby salo matkin prsník. Vďaka tomu a špeciálnemu antikolikovému ventilu v cumlíku sa mamička nemusí obávať koliky a plynatosti bábätka.

Fľaša má viditeľnú stupnicu, vďaka ktorej rodič vie, koľko mlieka dieťa vypilo a matný povrch fľaše uľahčuje držanie.

Inovatívna fľaša MAMMAFEEL

Fľaša Mammafeel sa dá kúpiť len krátko, no už sa stal skutočným hitom. V LOVI sme pripravili kompletný produkt a je vidieť, že sme vypočuli potreby rodičov ako žiadna iná značka. Uvedením Mammafeel na trh kŕmenie z fľaše jednoducho prešlo na ďalšiu úroveň.

Doložka: Značka LOVI odporúča dojčenie ako najzdravšiu formu kŕmenia. S prikrmovaním alternatívnou formou sa odporúča začať až po konzultácii s lekárom, pôrodnou asistentkou alebo lekárnikom pri nemožnosti alebo nedostatočnom dojčení.

Súťažte s nami a vyhrajte:

  • Lovi fľašu Mammafeel 250 ml
  • Lovi Cumlík dynamický Mammafeel 6m+

SÚŤAŽ o inovatívnu fľašu LOVI Mammafeel

Súťažná otázka:

Akú časť mamičkinho tela má dieťatku pripomínať fľaša Mammafeel?

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

Judit S., Vozokany

Ivana K., Banská Bystrica

Alica F., Prievidza