• pomoc

    Dobry den,
    chcela by som sa opytat, s muzom sa snazime o dieta uz rok a stale nic. Viete mi poradit nejake vitaminy pre mna aj muza a ako spravne postupovat, aby sa nam to podarilo a ako casto by sme mali mat pohlavny styk? Za odpoved vam vopred dakujem.

    S pozdravom

    Lucka

    Dobrý deň,
    takže:
    1. zdravý životný štýl (obmedziť stresy, pravideľný pohyb, nefajčiť)
    2. ideálna hmotnosť obaja
    3. styk sústrediť na stred cyklu
    4. netlačiť sa do toho, sexovať s chuťou.